2009 yeni nesil telefon dinleme cihazları

Cep Telefonu Dinleme Cihazları  zaman telefon dinleme ve casusluk gelen en gelişmiş ve Profesyonel cep telefonu casus yazılım, Extreme Cep telefonu casus 2.009 Platinum Edition son GSM teknolojisine izin sahiptir gizli çevresel ses akışı ve hücresel konuşmalar, Ayrıca tüm SMS bir kopyasını almak için izin gönderilen ve alınan.

Mikrofon casus ya da pasif Hücre Reseptör-resepsiyon bağımlı mesafe aksine sınırsız mesafede hücresel faaliyetleri izleme tam kontrolü var. Küresel olan kapsama alanı ve eserlerini tüm bantları 850, 900, 1800 ve 1900 Mhz herhangi bir GSM sağlayıcınızdan öğrenin.

Her Hedef telefon alır veya arama yapıyorsa, ve eğer arama gelen veya giden bir SMS telefon numarası, tarih, saat, belirten alacaksınız. Eğer veya durdurmak iletişim ilgilendi böylece karar verebilirsiniz.

Eğer, dinlemek için cep telefonunuzdan otomatik olarak gizlice partiler almadan konuşma her iki duymak gizlenmiş telekonferans moduna girmek için hedef telefon istiyorum uyarılır.

Sanalcasus, cep telefonu dinleme ve casusluk yazılımı, Hedef gönderir veya SMS almak her zaman, sen, sayı, tarih, saat ve metnin kopyası raporlama bir metin ve uyarı alırsınız.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !